A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
W
X
Q

F

FİKRET ÖZTÜRK

1961 Eskişehir doğumlu olan sanatçı, 1988 yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nden mezun olmuştur. Öztürk’ün İstanbul çoğunlukta olmak üzere, 35’e yakın kişisel sergisi, 1995 Marshall Yarışmalı Sergi, 1990 - 19. Altın Kiraz Resim Festivali yarışması ve 1990 - 7. Uluslararası Yunus Emre Resim Yarışması ödülleri bulunmaktadır.

FÜSUN ÜRKÜN

1960 yılında Kayseri’de doğan sanatçı, resme 1984 yılında Lütfü Günay atölyesinde başlamış, daha sonra Yaşar Çallı’dan resim dersleri alarak, 1996 yılında ilk kişisel sergisini açmıştır. 1999 yılı içinde Winsor&Newton şirketinin düzenlediği dünyanın en büyük resim yarışmasında Türkiye’nin beş finalistinden biri olmuştur. Bugüne kadar birçok sanat fuarı ve karma sergiye katılan sanatçı ayrıca 11 adet kişisel sergi açmıştır. Sanatçı, çalışmalarını kendi atölyesinde sürdürmektedir.

FARUK ÖZ

1955 yılında doğdu. İlk, orta, lise öğrenimini Üsküdar’da tamamlarken resim sanatına olan tutkusu, onu tanınmış resim öğretmeni Saadettin Çağlarca’yla tanışmasına aracı oldu. Bundan sonra kendisini onunda teşvikiyle tamamen resim çalışmalarının içinde buldu. Otuz yılı aşkın süredir İstanbul’un değişik görünümlerini resmederken eşsiz güzellikteki natürmort resimleriyle de sanatseverlerin beğenisini kazandı. Yurtiçi ve yurtdışında birçok koleksiyonda eseri olan sanatçı çalışmalarını, İstanbul’daki atölyesinde resim derslerini de sürdürmektedir.

FATİH URUNÇ

1966 yılında Ankara’da doğan sanatçı, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. 20 yıldır serbest ressam olarak çalışmalarını sürdüren sanatçı, 1991 yılından bu yana İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum ve Mersin’de 28 kişisel sergi açmış, pek çok karma ve yarışmalı sergilere katılmıştır. Kalkınma Bankası, Zıraat Bankası, İzmir Devlet Resim ve Heykel Müzesi koleksiyonlarında ve bazı özel koleksiyonlarda eserleri bulunan Fatih Urunç, halen çalışmalarını Bodrum’daki atölyesinde sürdürmektedir.

REAL COLLECTION
Bilkent Center AVM Sanat Sokağı 3/33 Tepe Home Katı Bilkent / Ankara
Tlf : 0 312 242 00 22 E-Posta : info@rcmuzayede.com

www.rcmuzayede.com

REAL COLLECTION BRITISH ANTIQUE DEALER ASSOCIATION DOST ÜYESİDİR